Тим за трето коло

Во третото коло ќе играме со формација 4-3-3 и со дури тројца Црвени Ѓаволи. Ќе го повтори ли нашиот тим второто коло кога собра два пати повеќе од просекот? Следете нè до недела за да дознаете.

Прочитајте повеќе

Капитени за трето коло

Екипите на Манчестер Јунајтед и Тотенхем имаат најпривлечни натпревари, на домашен терен. Сити има интересно гостување на Југот, а Ливерпул и Арсенал ја играат дерби пресметката колово. Од каде ќе го одберете Вашиот капитен?

Прочитајте повеќе
1 2 3 4