Хајлајтси од шеснаесетто коло (28-30 декември 2020)

Понеделник

Кристал Палас-Лестер

Челзи-Астон Вила

Вторник

Брајтон-Арсенал

Барнли-Шефилд

Саутемптон-Вест Хем

ВБА-Лидс

Манчестер Јунајтед-Вулверхемптон

Среда

Њукасл-Ливерпул

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *