Хајлајтси од трето коло

Сабота

Брајтон – Манчестер Јунајтед

Кристал Палас – Евертон

Вест Бромвич – Челзи

Барнли – Саутемптон

Недела

Шефилд Јунајтед – Лидс

Тотенхем – Њукасл

Манчестер Сити – Лестер

Вест Хем – Вулверхемптон

Понеделник

Фулам – Астон Вила

Ливерпул – Арсенал

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *