Хајлајтси од седумнаесетто коло (1-4 јануари 2021)

Петок

Евертон-Вест Хем

Манчестер Јунајтед-Астон Вила

Тотенхем-Лидс

Кристал Палас-Шефилд

Брајтон-Вулвс

ВБА-Арсенал

Недела

Њукасл-Лестер

Челзи-Манчестер Сити

Понеделник

Саутемптон-Ливерпул

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *