Хајлајтси од петнаесетто коло (26-27 декември 2020)

Сабота

Лестер-Манчестер Јунајтед

Астон Вила-Кристал Палас

Фулам-Саутемптон

Арсенал-Челзи

Манчестер Сити-Њукасл

Шефилд-Евертон

Недела

Лидс-Барнли

Вест Хем-Брајтон

Ливерпул-ВБА

Вулвс-Тотенхем

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *