Хајлајтси од осумнаесетто коло (12-14 јануари 2021)

Вторник

Шефилд-Њукасл

Барнли-Манчестер Јунајтед

Вулверхемптон-Евертон

Среда

Манчестер Сити-Брајтон

Тотенхем-Фулам

Четврток

Арсенал-Кристал Палас

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *