Хајлајтси од дваесет и прво коло (30-31 јануари 2021)

Сабота

Евертон-Њукасл

Кристал Палас-Вулвс

Манчестер Сити-Шефилд

ВБА-Фулам

Арсенал-Манчестер Јунајтед

Саутемптон-Астон Вила

Недела

Челзи-Барнли

Лестер-Лидс

Вест Хем-Ливерпул

Брајтон-Тотенхем

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *