Хајлајтси од дваесет и второ коло (2-4 февруари 2021)

Вторник

Шефилд-ВБА

Вулвс-Арсенал

Манчестер Јунајтед-Саутемптон

Њукасл-Кристал Палас

Среда

Барнли-Манчестер Сити

Фулам-Лестер

Лидс-Евертон

Астон Вила-Вест Хем

Ливерпул-Брајтон

Четврток

Тотенхем-Челзи

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *